EGEMOT SERVİS

Otomobiller, artık kullanıcılarının yaşam tarzını gösteren bir objedir.

Kullandıkları araçların tasarımı, sahiplerinin deneyimlerini, karakterlerini, yaşama bakış açılarını yansıtmaktadır. Otomobil üreticileri, ihtiyaçlardaki farklılıkları ve talepleri gözlemleyerek, daha fazla ürün çeşitlendirmesine gitmektedir.

Her geçen gün farklı yapı, tarz ve çeşitlilikte, hatta kişiselleştirilebilen otomobil modelleri karşımıza çıkmaktadır.

Egemot Otomotiv, ihtiyaçların daha çok talepkar hale geldiği, ürün çeşitliliğin artmaya başladığı yıllarda, otomotiv satış sonrası hizmetlerde farklılıklar yaratmak, kaliteli ve ihtiyacı karşılayan bakım-onarım servis hizmeti vermek, artan parça çeşitliliğini tam zamanında karşılamak ve araç sahibini dinleyerek, anlayarak çözüm üretmek üzere 2002 yılında kuruldu.

TSE 12047 Yetkili Servis Hizmet Yeterlilik Belgesine, otomotiv servis işinde deneyimli ve teknik uzman kadrosuna, servis teknik ekipmanların tümüne sahip Egemot; 2016 yılında motor yağları ve katkıları pazarında Dünyanın lider firmalarından Almanya’nın en çok tercih edilen markası Liqui Moly’nin Türkiye Distribütörü, 2020 yılında ise; Hollanda'nın en büyük bağımsız motor yağları ve teknik sıvılarını 40 yılı aşkın süredir üreten, 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren EUROL’un Türkiye Distribütörü oldu.

360 derece hizmet anlayışından hareket eden EGEMOT; bir otomobilin satın alınmasından satışına kadar geçen süreçte, ihtiyacınız olacak bütün hizmetleri karşılamak üzere faaliyetlerine devam ediyor.

Hizmetlerimizi incelemek için sitemizi egemot.com.tr/ozelservis/ ziyaret edebilirsiniz.

© EGEMOT OTOMOTİV 2020.